EN

Polonya Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

Polonya nakliye hizmetleri, özellikle farklı lojistik hizmetlerin bir arada kullanıldıkları bir başlık olarak öne çıkar. Bu doğrultuda Polonya taşımacılık hizmetlerinden yararlanacak olanların, hedef lokasyon için en uygun lojistik yöntemi hesaplattırmaları gerekmektedir. Başlangıç noktasından Polonya'daki hedef noktaya kadar en uygun ulaşım olanaklarının kullanılması, hem fiyat açısından hem de zaman açısından büyük fayda sağlayacaktır.

Polonya Taşımacılık İçin En Uygun Ulaşım Olanakları Nelerdir?

Polonya için en uygun ulaşım olanaklarının belirlenebilmesi adına, öncelikli olarak bir takım lojistik hesaplamaların yapılması gerekir. Yapılacak olan lojistik hesaplamalar kapsamında taşımanın hangi noktadan başlayacağı ve Polonya'da hangi konuma kadar süreceği baz alınır. Mevcut karayolu olanakları, havayolu olanaklarının varlığı gibi etkenler göz önünde bulundurulur. Polonya, Orta Avrupa'da yer aldığı için ve herhangi bir deniz kıyısı olmadığı için denizyolu olanaklarından yararlanılmayacağını söylemek doğru olacaktır. Fakat ülkenin coğrafi konumu nedeniyle birçok transit geçişe ev sahipliği yapan Polonya'nın karayolu taşımacılığı için son derece uygun bir ülke olduğu söylenebilir.

Aynı şekilde Polonya'ya nakliyesi yapılacak olan ürünlerin ya da eşyaların, havayolu ve karayolu taşımacılığı gibi entegre yöntemlerle taşınması da muhtemeldir. Eğer nakliyenin hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekiyorsa, hedef lokasyondaki havalimanlarının varlığına göre intermodal taşımacılık faaliyetlerinden yararlanmak hem maliyet hem de zaman açısından etkili olabilir. Bunun yanı sıra Intermodal taşımacılık faaliyetleri ülkedeki denizyolu olanaklarının yetersizliği nedeniyle gerekli durumlarda havayolu ve karayolu taşımacılığının entegrasyonu ile sağlanabilmektedir.

Polonya Nakliye İçin Intermodal Nakliyecilik Olanakları

Polonya'ya kargo gönderimi için en etkili yollardan biri olan intermodal lojistik yöntemi, en etkili taşımanın gerçekleşmesi adına birden fazla aracın kullanılması anlamına gelir. Bu doğrultuda intermodal taşımacılık başlığında kombine taşımacılık modeli uygulanır. Yapılacak lojistik hesaplamalar sonrasında en etkili rotaların da belirlenmesiyle hızlı ve etkili bir taşımacılık için havayolu taşımacılığı ve karayolu taşımacılığı olanakları bir arada kullanılır. Bu sayede hem maliyet odaklı hem de zaman açısından hızlı bir nakliye hizmeti gerçekleştirilir. Özellikle Türkiye'den Polonya'ya yapılacak olan nakliye işlemlerinde tüm bu olanaklardan faydalanılması adına doğru lojistik hesaplamaların yapılması son derece önemlidir.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ; 

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz. 

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!