EN

Amerika Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

AMERİKA NAKLİYE HİZMETİ

Küresel Ekonomide en büyük paya sahip olan Amerika Birleşik Devletleri, uluslararası ticaret bakımından lojistik anlamında büyük önem arz eden bir ülke konumundadır. Amerika’ya hava kargo veya Amerika’ya denizyolu kargo hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bu anlamda lojistik destek sunuyoruz. Ürettiğiniz ürünlerin Amerika’ya nakliyesi konusunda destek almak isterseniz bu konuda tecrübe sahibi olan uzman ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Dış ticaret mevzuatı dahil her türlü Amerika lojistik ve dış ticaret konularında destek sağlamaktayız. Amerikaya kargo yollamak isteyen siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

 

AMERİKA HAVAYOLU NAKLİYE HİZMETİ

Ülkeler arası mesafeler uzadıkça söz konusu bölgelere nakliye hizmeti ihtiyacı da önem arz etmektedir. Amerika hava kargo hizmeti de bu anlamda önem arz etmektedir. Türkiye’ den Amerika havayolu kargo hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için değerli taleplerinizi beklediğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca Türkiye'den Amerikaya nakliye fiyatları konusunda hızlı dönüşler sağlamaktayız. Amerika da bulunan yaygın acente ağı ile ürünlerinizi doğru bir operasyon en kısa sürede teslimatlarını gerçekleştirebiliyoruz. ABD lojistik firmaları arasında yerini her zaman koruyan firmamız oluşabilecek taleplerinize cevap vermek için bizimle iletişime geçmenizi beklemektedir.


AMERİKA DENİZYOLU NAKLİYE HİZMETİ 

Amerika'ya nakliye veya kargo anlamında ihtiyacınız olan taşıma şekillerinden biri de denizyolu konteyner taşımacılığı hizmetidir. Denizyolu taşımacılığı ile yapılan taşımalarda maliyet daha düşük fakat termin süreleri çok uzun olmaktadır. Üretim planı süresi içerisine dahil edilen taşıma süresi sayesinde üreticiler daha uygun maliyetlerle taşımalar yaptırabilmektedirler. Türkiye'den Amerika'ya denizyolu konteyner taşıması fiyatlaması konusunda firmamız en uygun maliyetlerle destek sağlamaktadır. Oluşacak denizyolu konteyner taşıma hizmetinizde sizlere en uygun ve profesyonel hizmeti vermeye hazırız.Ayrıca Amerikaya gemi kargo konteyner fiyatları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AMERİKA' YA KARGO KAÇ GÜNDE GİDER ? 

Amerika ya kargo gönderimlerinin süresi denizyolu taşımacılığında bölgelere göre farklılık gösterse de ortalama olarak gemi kalkışından itibaren yol süresi 20-35 gün'dür.Ameriya'ya havayolu hizmeti bu süreler çok çok daha kısalmaktadır. Havayolu için termin konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürününüzün gideceği bölge göre farklılık göstereceğinden ön bilgilendirme yapmak doğru olmayacaktır.  Değerli talepleriniz bekleriz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'den Amerika 'ya Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

Türkiye’den Amerika’ya nakliye fiyatını belirmek için gidecek ürünün özelliği ve kap, kg, ölçü bilgilerine istinaden bir fiyat belirmesi gerçekleşmektedir. Amerika lojistik firmaları arasında hesaplamalar genelde aynı şekilde yapılır. Amerika’ya göndermek istediğiniz kargonuzun en x boy x yükseklik bilgisi ve kg bilgisini bildirdiğinizde hesaplamanız kolayca yapılacaktır. 

Türkiye'den Amerika’ 'ya Nakliye Ne Kadar Sürüyor?

Amerika’ya denizyolu nakliye ile gerçekleşecek taşımalar gideceği bölgeye göre yaklaşık olarak 20 gün ile 35 gün arasında sürmektedir. Amerika’ya havayolu nakliye yöntemi ile ürün gönderimi yapmak ise denizyolu taşımasına göre çok çok daha kısa sürelerde gerçekleşiyor. Fakat çok farklı bölgeler olduğu için Amerika’ya havayolu nakliye taleplerinizde süre ile ilgili bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Türkiye'den Amerika’ ya Yapılan Nakliye Türleri Nelerdir?

Denizyolu yani konteyner taşıması ve havayolu taşıması olarak Türkiye’den Amerika’ya lojistik servisi sağlanmaktadır.

Türkiye'den Amerika 'ya Hangi Yükler Taşınabilir?

Genel olarak mobilya, tekstil, makine sanayi, inşaat malzemeleri ve daha bir çok ürünün Türkiye’den Amerika’ya taşımaları gerçekleşmektedir.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!