EN

Almanya Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

Almanya nakliye hizmeti, özellikle uluslararası düzeyde taşımacılık ihtiyacı olanların yararlandığı bir lojistik hizmetidir. Farklı taşıma dinamiklerini gerektirecek düzeyde zorlayıcı bir nokta olan Almanya, karayolu taşıma olanaklarının yanı sıra diğer lojistik yaklaşımlarıyla da iç içedir. Bu doğrultuda taşıması yapılacak olan eşya ya da ürünlerin, öncelikli olarak hangi rotadan taşınmasına karar verilmesi gerekir. Belirlenecek olan nakliye rotasının, doğrudan lokasyona erişemediği durumlarda diğer lojistik yöntemlerinden de faydalanılabilir. Özellikle Almanya'nın fiziksel konumunun zorlayıcı olması nedeniyle havayolu taşımacılığı ya da denizyolu taşımacılığı gibi yöntemler karayolu lojistik hizmetlerine ek olarak kullanılabilir. Bu noktada maliyet ve zaman açısından en uygun yöntemin belirlenmesi adına yapılacak olan lojistik hesaplamalar hayati önem taşır. Almanya nakliye yapan firmalar arasında firmamız her zaman müşterilerine en iyi hizmet ve uygun navlun avantajı sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Ayrıca Almanya nakliyecileri arasında en hızlı fiyatlandırma ve hizmet veren firmalar arasında lider konumdadır.

Almanya Nakliye İçin Lojistik Hesaplamalar Nasıl Yapılır?

Türkiye'den herhangi bir eşya ya da malı Almanya'ya nakliye yapmadan önce gerekli lojistik hesaplamaların yapılması gerekir. Lojistik hesaplamalar, en uygun ulaşım yolunun hangisi olduğunun ve malların hangi lojistik olanakların kullanarak taşınacağının belirlendiği hesaplamalardır. Bu doğrultuda Almanya taşımacılığı için en etkili, maliyet odaklı ve hızlı lojistik yönteminin bulunması için lojistik hesaplamalar hayati önem taşır. Almanya tır nakliyesi veya Almanya / Türkiye karayolu tır taşımacılığı ile ilgili fiyatlandırma yaparken Almanya Nakliyecileri olarak net ölçü ve birim kg bilgisine ihtiyaç duyulur. Bu detaylar doğrultusunda Almanya yurtdışı nakliye fiyatlaması yapılabilinmektedir.

Almanya Nakliye Fiyatları Nedir ?

 Almanya nakliye fiyatları belirlemek için öncelikle ürünün gideceği bölge ve kap/paket ölçüsü, kilogram bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebepten dolayı Almanya nakliye fiyatları belirlenirken verilecek yük detayları önem arz etmektedir. Net bir fiyat belirleyebilmek için vereceğiniz bilgiler baz alınarak Almanya lojistik sürecinizi fiyat anlamında da en iyi şekilde yönetiliyor olacaktır. Bundan dolayı önceliği iyi hizmet ve kalite olan firmamızı tercih etmeniz siz değerli müşterilerimize rahat bir lojistik süreç yönetimi avantajı da sağlıyor olacaktır.

Almanya Nakliye Hangi Lojistik Yöntemlerle Yapılır?

Almanya nakliyat kapsamında genel olarak Türkiye - Almanya karayolu taşımacılığı gibi yöntemler kullanılır. Fakat nakliyenin Almanya'da hangi şehre gerçekleşeceği de yöntemin belirlenmesi için önemli bir unsurdur. Eğer nakliye Hamburg gibi liman şehirlerine gerçekleşecekse karayolu taşımacılığı hizmetlerine tamamlayıcı olarak denizyolu lojistik yöntemleri de kullanılabilir. Bu doğrultuda Türkiye'den Almanya'ya taşımacılık için en uygun yöntemin bütünleşik lojistik yöntemi olarak da adlandırılan intermodal taşımacılık olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Almanya intermodal taşımacılık hizmetleri kapsamında tek bir lojistik çözümüne bağlı kalınmaz. Maliyet ve zaman açısından en uygun kombinasyonları kullanmak adına karayolu - denizyolu, denizyolu - karayolu ya da havayolu - karayolu gibi lojistik yaklaşımlar kullanılır. Aynı şekilde taşıma süresince maliyet ve zaman açısından verimliliği arttırmak adına havayolu kargosu gibi olanaklardan da faydalanılmaktadır. Havayolu kargosu açısından doğru rotanın belirlenmesi ve hedef havalimanından karayolu ile teslimat noktasına erişim açısından intermodal taşıma yöntemlerinin kullanımı son derece önemlidir.

Almanya nakliye firmaları arasında her zaman en üstlerde varlığını sürdürecek olan firmamız, bu bağlamda oluşabilecek bütün Avrupa ya nakliye fiyatı taleplerini düşük maliyet ile en hızlı lojistik hizmet vermeye devam edecektir. Ayrıca Almanya parsiyel nakliye hizmet olarak da oluşacak parça yük ürünlerinizinde almanya kargo taşımacılığı olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ; 

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz. 

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Almanya Nakliye Hizmeti Verdiğim Bazı Şehirler ;


Sttutgart, Heidelberg, Mannheim, Karlsruhe, Ulm, Heilbronn, Tübingen, Reutlingen, Konstanz, Amberg,Aschaffenburg, Hof, Kempten, Landshut, Passau, Regensburg, Münih, Nürnberg, Weiden, Berlin, Frankfurt ,Kessel, Bremen, Hannover, Salzgitter, Wolfsburg, Duisburg, Düsseldorf, Essen, Hagen, Dortmund, Köln, Münster, Krefeld, Solingen,Mainz, Worms, Saarbrücken, Dresden, Leipzig, Görlitz, Kiel, Husum, Eisenach, Gera, Jena

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'den Almanya 'ya Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

Göndermek istediğiniz ürünün kg ve ebatlarını bildirmenize istinaden talep etmiş olduğunuz taşıma yöntemine göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Türkiye'den Almanya’ya Nakliye Ne Kadar Sürüyor?

Araç yolu çıktıktan sonra komple taşımalarda ortalama 7 gün de teslimat sağlamaktayız. Parsiyel olan taşımalarda ise Almanya’da gideceği bölgeye göre 7 ile 10 gün arasında teslimat sağlamaktayız.

Türkiye'den Almanya' ya Yapılan Nakliye Türleri Nelerdir?

Almanya’ya ağırlıklı olarak karayolu nakliye şekli tercih edilmektedir. Ayrıca havayolu, denizyolu ve intermodal taşıma şekilleri de kullanılmaktadır.

Türkiye'den Almanya’ya Hangi Yükler Taşınabilir?

Türkiye’den Almanya’ya nakliye konusunda hemen hemen her ürünün taşıması mümkündür. Özellikle tekstil, otomotiv yedek parça, mobilya, inşaat malzemeleri, kimyevi madde, medikal malzemeler başta olmak üzere Almanya’ya her türlü yük taşımak mümkündür.

Türkiye'den Almanya' ya Nakliye Güzergahı Nedir?

Almanya nakliye yaparken karayolunda genel olarak 2 farklı güzergah kullanılmaktadır. Almanya karayolu nakliye firmaları bu güzergâhlardan birini tercih etmektedir.

  1. Güzergâh: TÜRKİYE – BULGARİSTAN – SIRBISTAN-HIRVATİSTAN- SLOVENYA-AVUSTURYA-ALMANYA
  2. Güzergâh: TÜRKİYE –BULGARİSTAN-ROMANYA-MACARİSTAN-AVUSTURYA-ALMANYA

Türkiye'den Almanya’ya Tır Kaç Günde Gider?

Ortalama 7 gün ile 10 gün arasında karayolu nakliye süresidir.

Türkiye'den Almanya’ya Ekspres Minivan Kaç Günde Gider?

Almanya’ya gideceği bölgesine göre farklılık gösterse de ortalama 48 saatte minivan teslimatları yapılmaktadır.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!