EN

İtalya Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

Akdeniz'in en merkezi ülkelerinden biri olan İtalya, gerek denizyolu taşımacılığı gerekse karayolu ulaşımı açısından Avrupa'da önemli bir noktada yer almaktadır. İtalya nakliye hizmetleri, ülkenin stratejik konumunun sağladığı avantajlar sayesinde oldukça maliyet odaklı ve hızlı gerçekleştirilebilmektedir. Bu doğrultuda İtalya'ya gönderim yapılacak olan ülkenin uzaklığı, transit olanakların mevcudiyeti lojistik etkenler üzerinde son derece belirleyici olmaktadır. İtalya taşımacılık hizmetleri kapsamında öncelikli olarak doğru ulaşım olanaklarının belirlenebilmesi son derece önemlidir.

İtalya Kargo ya da Nakliyecilik İçin Lojistik Olanaklar Nasıl Belirlenir?

İtalya'ya kargo gönderimi ya da nakliye için doğru lojistik olanakların kullanımı hem maliyet hem de zaman açısından büyük önem arz eder. Bu doğrultuda, lojistik yöntemlerin doğru kullanılabilmesi açısından öncelikli olarak birtakım hesaplamaların yapılması gerekmektedir. Türkiye'den İtalya'ya gönderimi yapılacak eşya ya da ürünler adet veya ağırlık açısından ekstrem düzeydeyseler denizyolu taşımacılığı bir diğer adı ile konteyner taşımacılığı etkili olabilmektedir. Bunun yanı sıra, eğer gönderim yapılacak nokta karasal açıdan içlerde kalıyorsa karayolu taşımacılığı ile birlikte intermodal taşımacılık faaliyetlerinden faydalanılabilir. Eğer taşıması yapılacak olan ürünler havayolu taşımacılığı standartlarına uyuyorsa uçak kargo olanakları da İtalya nakliyecilik başlığı altında tercih edilebilir.

İtalya Intermodal Taşımacılık Olanakları Avantajları

İtalya taşımacılık için kullanılacak olan en etkili lojistik yöntemlerinden biri intermodal nakliye olarak da adlandırılan kombine taşımacılık yöntemleridir. Bu yöntemler, birden fazla ulaşım olanağının entegre edilmesi prensibine dayanan dolayısıyla hızlı ve maliye odaklı taşımacılık için büyük avantajlar sağlayan bir yöntemdir. Aynı şekilde intermodal taşımacılık, taşınacak olan eşya ya da malların hedef lokasyona güvenli bir şekilde ulaştırılması açısından da yarar sağlar. Bu doğrultuda intermodal taşımacılık faaliyetleri, hem maliyet açısından hem de güvenli bir nakliye deneyimi açısından tercih edilebilecek en etkili yöntemlerden biri olarak öne çıkar.

Tüm bunların yanı sıra, intermodal taşımacılık fiziksel koşulların ya da transit yol olanaklarının yetersiz olduğu lokasyonlarda da büyük faydalar sağlar. Özellikle karayolu taşımacılığının tek başına kullanılamayacağı güzergah örneklerinde transit yollara ek olarak havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı gibi yöntemlerle birlikte kullanılarak taşımacılığın kalitesi arttırılabilmektedir.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ; 

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz. 

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!