EN

İspanya Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

Batı Akdeniz'in stratejik açıdan en önemli ülkelerinden biri olan İspanya, Avrupa'nın lojistik açıdan en önemli konumlarından biri olarak öne çıkar. Bu bağlamda İspanya, hem transit taşımacılık olarak hem de denizyolu taşımacılığı bağlamında Avrupa'nın Atlantik Okyanusu'na açılan kapılarından biri olarak bilinir. İspanya nakliye hizmetleri, özellikle uluslararası boyutta taşımacılık ve lojistik ihtiyacı olanlara hitap eden bir hizmet olarak öne çıkar. Bu doğrultuda belirlenecek olan lojistik yöntemler doğrultusunda İspanya'ya karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı ya da havayolu taşımacılığı yapılabilmektedir. Önceden belirlenecek olan destinasyon ve transit olanakların mevcudiyetine göre İspanya taşımacılık hizmeti kapsamında en etkili olan lojistik yaklaşımın intermodal taşımacılık olduğunu söylemek doğru olacaktır.

İspanya Nakliye İçin Intermodal Taşımacılık Lojistik Yaklaşımı Nedir?

Intermodal taşımacılık lojistik yaklaşımı, özellikle Türkiye'den İspanya'ya yapılacak olan taşımacılık faaliyetlerinde yararlanabilecek olan lojistik türü olarak öne çıkar. Özellikle intermodal taşımacılık, birden fazla taşımacılık yönteminin bir araya gelerek kullanılmasını ifade eden bir terimdir. Bu doğrultuda İspanya'ya taşımacılık yaptırmak isteyenlerin gerekli lojistik hesaplamaları yaptıktan sonra intermodal taşımacılık olanaklarından faydalanmaları gerektiğini söylemek doğru olacaktır. Örneğin İspanya'nın iç kesimlerine kargo taşımacılığı yapılması gerektiği taktirde öncelikli olarak havayolu taşımacılığı sonrasında ise karayolu taşımacılığı olanaklarından faydalanmak zaman ve maliyet açısından daha yararlı olacaktır.

İspanya'ya Nakliye İçin Rota ya da Ulaşım Yolu Olanakları Nasıl Belirlenir?

İspanya'ya maliyet ve zaman açısından en uygun nakliyeyi yapmak açısından öncelikli olarak birtakım lojistik hesaplamaların yapılması gerekmektedir. Lojistik hesaplamaların yapılmasının ardından en uygun ulaşım olanakları belirlenir dolayısıyla karayolu taşımacılığı ya da denizyolu taşımacılığı gibi lojistik yaklaşımlara karar verilir. Hedef lokasyonun transit olanaklarının, limanların ya da havalimanlarının varlığına göre maliyet açısından en uygun taşımacılık yöntemlerine odaklanılır.

Yapılacak olana lojistik hesaplamalar, taşıması yapılacak olan ürün ya da eşyaların en hızlı taşıma rotasının belirlenmesinin yanı sıra en güvenli olanakların belirlenmesi açısından da yarar sağlar. Bu doğrultuda özellikle denizyolu olanakları ile konteyner taşımacılığı gibi yöntemlerin belirlenmesi tüm lojistik süreçlerde üst düzey güvenlik önlemlerinin alınacağı anlamına gelmektedir.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ; 

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz. 

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!