İngiltere Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

Batı Avrupa'nın en önemli konumlarından biri olan İngiltere, Manş Denizi'ne kıyısı olan ve önemli limanlara sahip olan bir ülkedir. Bu doğrultuda özellikle denizyolu taşımacılığı gibi lojistik yöntemlerin yaygın olarak kullanıldığı bir konum olan İngiltere, diğer lojistik yöntemlerin de kullanıldığı bir konum olarak öne çıkar. İngiltere nakliye hizmeti kapsamında taşınacak olan eşya ya da malların etkili bir şekilde gönderiminin yapılması için doğru rotanın ve ulaşım olanaklarının belirlenmesi kritik önem arz eder. Bu doğrultuda öncelikli olarak lojistik hesaplamaların yapılması, maliyet ve zaman açısından en uygun rotanın belirlenmesi açısından büyük önem arz eder.

İngiltere Nakliye ve Kargo Hizmetleri İçin Lojistik Hesaplamalar

İngiltere kargo gönderimi ya da nakliye işlemleri için öncelikli olarak rotayı doğru belirlemek adına lojistik hesaplamaların yapılması gerekmektedir. Lojistik hesaplamalar, İngiltere'deki hedef lokasyonlara en etkili ulaşımın yapılabilmesi için doğru transit yolların ya da lojistik yöntemlerin kullanılmasını sağlayan hesaplamalardır. Lojistik hesaplamalar sayesinde hızlı ve etkili bir taşımacılık için hangi destinasyonların kullanılacağı belirlenir. Bu doğrultuda karayolu taşımacılığı ya da denizyolu taşımacılığı olanaklarından faydalanılabileceği gibi havayolu taşımacılığı olanaklarından da faydalanmak gerekmektedir.

Tüm bunların yanı sıra İngiltere, bir ada ülkesi olduğundan sadece karayolu taşımacılığı yetersiz kalacaktır. Bu doğrultuda lojistik hesaplamalar yapıldıktan sonra birden fazla ulaşım yönteminin birlikte kullanılmasını gerektiren bir durum söz konusu olacaktır. Karayolu taşımacılığına ek olarak denizyolu taşımacılığı olanakları birlikte kullanılacağı gibi İngiltere nakliye için en etkili yöntemin bu olanakların entegrasyonuna dayanan kombine taşımacılık yöntemi olduğunu söylemek doğru olacaktır.

İngiltere Intermodal Taşımacılık Hizmetleri Hakkında

İngiltere intermodal taşımacılık, ülkenin denizaşırı bir konumda olmasından dolayı bir lojistik zorunluluk olarak öne çıkar. Bu doğrultuda ülkeye en etkili lojistik yöntemin belirlenebilmesi açısından farklı ulaşım imkanlarının entegre olarak kullanılması gerekir. Yapılan lojistik hesaplamalar sonrasında karayolu taşımacılığı belirli bir noktaya kadar kullanılabilir. Bunun yanı sıra doğrudan denizyolu taşımacılığı ya da havayolu taşımacılığı olanaklarından faydalanılacağı gibi maliyet ve zaman açısından uygun olduğu sürece havayolu kargosu gibi yöntemlerle entegre olan lojistik faaliyetler de tercih edilebilir.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ; 

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz. 

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!