EN

İngiltere Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

Batı Avrupa'nın en önemli konumlarından biri olan İngiltere, Manş Denizi'ne kıyısı olan ve önemli limanlara sahip olan bir ülkedir. Bu doğrultuda özellikle denizyolu taşımacılığı gibi lojistik yöntemlerin yaygın olarak kullanıldığı bir konum olan İngiltere, diğer lojistik yöntemlerin de kullanıldığı bir konum olarak öne çıkar. İngiltere nakliye hizmeti kapsamında taşınacak olan eşya ya da malların etkili bir şekilde gönderiminin yapılması için doğru rotanın ve ulaşım olanaklarının belirlenmesi kritik önem arz eder. Bu doğrultuda öncelikli olarak lojistik hesaplamaların yapılması, maliyet ve zaman açısından en uygun rotanın belirlenmesi açısından büyük önem arz eder.

İngiltere Nakliye ve Kargo Hizmetleri İçin Lojistik Hesaplamalar

İngiltere kargo gönderimi ya da nakliye işlemleri için öncelikli olarak rotayı doğru belirlemek adına lojistik hesaplamaların yapılması gerekmektedir. İngiltere nakliye yapan firmalar için lojistik hesaplamalar, İngiltere'deki hedef lokasyonlara en etkili ulaşımın yapılabilmesi için doğru transit yolların ya da lojistik yöntemlerin kullanılmasını sağlayan hesaplamalardır. Lojistik hesaplamalar sayesinde hızlı ve etkili bir taşımacılık için hangi destinasyonların kullanılacağı belirlenir. Bu doğrultuda karayolu taşımacılığı ya da denizyolu taşımacılığı olanaklarından faydalanılabileceği gibi havayolu taşımacılığı olanaklarından da faydalanmak gerekmektedir.

Tüm bunların yanı sıra İngiltere, bir ada ülkesi olduğundan sadece karayolu taşımacılığı yetersiz kalacaktır. Bu doğrultuda lojistik hesaplamalar yapıldıktan sonra birden fazla ulaşım yönteminin birlikte kullanılmasını gerektiren bir durum söz konusu olacaktır. Karayolu taşımacılığına ek olarak denizyolu taşımacılığı olanakları birlikte kullanılacağı gibi İngiltere nakliye için en etkili yöntemin bu olanakların entegrasyonuna dayanan kombine taşımacılık yöntemi olduğunu söylemek doğru olacaktır.

İngiltere Karayolu Taşımacılık Hizmetleri Hakkında

TÜRKİYE – İstanbul’dan İngiltere’ ye nakliye yapan firmalar arasında en yoğun şekilde kullanılan taşıma yöntemi İngiltere karayolu nakliye yöntemidir. Bu taşıma yönteminin taşınan malzemenin özelliğine göre tercih edilebilmektedir. İngiltere nakliye firmaları müşterilerine bu hizmeti verirken malzemenin durumuna ve zaman konusundaki esnekliği göz önünde bulundurarak müşterilere önerilmektedir. İngiltere nakliye yapan firmalar arasında firmamız her zaman güvenilir ve müşteri odaklı olmayı ön planda tutmaktadır. İngiltere karayolu nakliye fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere çalışan lojistik firmaları komple veya parsiyel karayolu taşıması olarak hizmet vermektedir. Firmamız siz müşterilerine daima en uygun ve sorunsuz İngiltere’ye parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti vermektedir.

İngiltere Denizyolu Taşımacılığı Hizmetleri Hakkında

TÜRKİYE’ den İngiltere’ye lojistik süreç başlatmak için tercih edilen taşıma yöntemlerinden birisi de İngiltere’ye denizyolu nakliye yöntemidir. İngiltere denizyolu nakliye süreçleri İngiltere karayolu nakliye fiyatlarına göre daha hesaplı olabilmekte fakat zaman konusunda daha uzun sürelerde teslim gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultu da bakılması gereken ilk konu malzemenizin İngiltere’ de ki adresinize ne zaman teslim olması gerektiği konusudur. Firmamız size bu doğrultu da sorular sorup İngiltere’ye denizyolu konteyner taşıma yönteminin size uygun olup olmadığını belirlemektedir. İngiltere denizyolu taşımacılığı için size daima en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İngiltere Intermodal Taşımacılık Hizmetleri Hakkında

İngiltere intermodal taşımacılık, ülkenin denizaşırı bir konumda olmasından dolayı bir lojistik zorunluluk olarak öne çıkar. Bu doğrultuda ülkeye en etkili lojistik yöntemin belirlenebilmesi açısından farklı ulaşım imkanlarının entegre olarak kullanılması gerekir. Yapılan lojistik hesaplamalar sonrasında karayolu taşımacılığı belirli bir noktaya kadar kullanılabilir. Bunun yanı sıra doğrudan denizyolu taşımacılığı ya da havayolu taşımacılığı olanaklarından faydalanılacağı gibi maliyet ve zaman açısından uygun olduğu sürece havayolu kargosu gibi yöntemlerle entegre olan lojistik faaliyetler de tercih edilebilir.

Karayolu Haftalık Komple ve Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Parsiyel Çıkış Günlerimiz ; 

Çarşamba,Perşembe,Cuma ve Cumartesi günleri Parsiyel çıkış günlerimizdir. Ayrıca Diğer günlerde yük durumuna göre parsiyel çıkışlar gerçekleştirmekteyiz.

Komple Çıkış Günlerimiz ; 

Haftanın her günü komple sevkiyatlarınız için çıkış sağlayabilmekteyiz. 

Diğer Taşıma hizmetlerimizin çıkış günleri hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye- İngiltere Arası Kaç Kilometredir?

Türkiye İstanbul – Londra: 3100 km

Türkiye İstanbul – Birmingham; 3400 km

Türkiye İstanbul – Manchester; 3600 km

Türkiye'den İngiltere 'ye Ekspres Minivan Kaç Günde Gider?

Minivan ekspres araçlarımız sınır kapılarında herhangi bir sıraya veya beklemeye tabii olmadıkları için yol süresi yaklaşık olarak bölgeye göre değişkenlik gösterse de ortalama 96 saat (4 gün) sürmektedir.

Türkiye'den İngiltere 'ye Tır Kaç Günde Gider?

Karayolu ile Tır yol süresi; 12 ile 16 gün arasında değişmektedir.

Türkiye'den İngiltere' ye Nakliye Güzergahı Nedir?

Karayolu güzergahı genelde aşağıdaki gibidir;

Türkiye-Bulgaristan-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-Avusturya-Almanya-Fransa-İngiltere

Türkiye – Bulgaristan-Romanya-Macaristan-Avusturya-Almanya-Fransa-İngiltere

Karayolu (RoRo) Güzergahı;

Türkiye-İtalya-Avusturya-Almanya-Luksemburg-Belçika-Fransa-İngiltere

Türkiye'den İngiltere' ye Hangi Yükler Taşınabilir?

Mobilya, tekstil, makine sanayi, inşaat malzemeleri ve daha bir çok ürünün Türkiye’den İngiltere' ye taşımaları gerçekleşmektedir.

Türkiye'den İngiltere’ ye Yapılan Nakliye Türleri Nelerdir?

Karayolu, Denizyolu ve havayolu taşıması olarak Türkiye’den İngiltere’ye nakliye hizmeti verilmektedir.

Türkiye'den İngiltere Nakliye Ne Kadar Sürüyor?

Kara Yolu: 12-16 gün.
Deniz Yolu: 18-25 gün.
Hava Yolu: 1-2 gün

Türkiye'den İngiltere Nakliye Fiyatları Nasıl Hesaplanmaktadır?

Türkiye’den İngiltere nakliye fiyatını belirmek için gidecek ürünün özelliği ve kap, kg, ölçü bilgilerine istinaden bir fiyat belirmesi gerçekleşmektedir.

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!