Amerika Nakliye

Lojistik Çözüm Ortağı

AMERİKA NAKLİYE HİZMETİ

Küresel Ekonomide en büyük paya sahip olan Amerika Birleşik Devletleri, uluslararası ticaret bakımından lojistik anlamında büyük önem arz eden bir ülke konumundadır. Amerika’ya hava kargo veya Amerika’ya denizyolu kargo hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bu anlamda lojistik destek sunuyoruz. Ürettiğiniz ürünlerin Amerika’ya nakliyesi konusunda destek almak isterseniz bu konuda tecrübe sahibi olan uzman ekibimizden destek talep edebilirsiniz. Dış ticaret mevzuatı dahil her türlü Amerika lojistik ve dış ticaret konularında destek sağlamaktayız. Amerikaya kargo yollamak isteyen siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız.

 

AMERİKA HAVAYOLU NAKLİYE HİZMETİ

Ülkeler arası mesafeler uzadıkça söz konusu bölgelere nakliye hizmeti ihtiyacı da önem arz etmektedir. Amerika hava kargo hizmeti de bu anlamda önem arz etmektedir. Türkiye’ den Amerika havayolu kargo hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için değerli taleplerinizi beklediğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca Türkiye'den Amerikaya nakliye fiyatları konusunda hızlı dönüşler sağlamaktayız. Amerika da bulunan yaygın acente ağı ile ürünlerinizi doğru bir operasyon en kısa sürede teslimatlarını gerçekleştirebiliyoruz. ABD lojistik firmaları arasında yerini her zaman koruyan firmamız oluşabilecek taleplerinize cevap vermek için bizimle iletişime geçmenizi beklemektedir.


AMERİKA DENİZYOLU NAKLİYE HİZMETİ 

Amerika'ya nakliye veya kargo anlamında ihtiyacınız olan taşıma şekillerinden biri de denizyolu konteyner taşımacılığı hizmetidir. Denizyolu taşımacılığı ile yapılan taşımalarda maliyet daha düşük fakat termin süreleri çok uzun olmaktadır. Üretim planı süresi içerisine dahil edilen taşıma süresi sayesinde üreticiler daha uygun maliyetlerle taşımalar yaptırabilmektedirler. Türkiye'den Amerika'ya denizyolu konteyner taşıması fiyatlaması konusunda firmamız en uygun maliyetlerle destek sağlamaktadır. Oluşacak denizyolu konteyner taşıma hizmetinizde sizlere en uygun ve profesyonel hizmeti vermeye hazırız.Ayrıca Amerikaya gemi kargo konteyner fiyatları için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AMERİKA' YA KARGO KAÇ GÜNDE GİDER ? 

Amerika ya kargo gönderimlerinin süresi denizyolu taşımacılığında bölgelere göre farklılık gösterse de ortalama olarak gemi kalkışından itibaren yol süresi 27-35 gün'dür.Ameriya'ya havayolu hizmeti bu süreler çok çok daha kısalmaktadır. Havayolu için termin konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ürününüzün gideceği bölge göre farklılık göstereceğinden ön bilgilendirme yapmak doğru olmayacaktır.  Değerli talepleriniz bekleriz. 

7/24 Müşteri Hizmetleri
Sorularınız İçin Bize Ulaşın!